AKTUALITY - rok 2019

Rok 2019 již běží a Škola evangelizace svatého Ondřeje nezahálí!

V letošním roce se chystáme nadále pořádat formační evangelizační kurzy. V březnu máme na programu jeden uzavřený kurz "Nový život" - tentokráte to nebude pro širokou veřejnost, jelikož jedno společenství si zamluvilo kurz čistě pro sebe a kapacita bude naplněna. Ale pro zájemce o účast na Novém životě máme také pozitivní zprávu. Tento kurz uspořádáme také pro veřejnost v září 2019. V letošním roce bychom také rádi opět nabídli možnost účastnit se druhého formačního kurzu - "Emauzy" - tento kurz plánujeme zorganizovat v listopadu 2019. Myslíme také na manželské páry - po loňském velmi úspěšném (a beznadějně vyprodaném) kurzu opět plánujeme uspořádat kurz "Společná cesta" - měl by se konat v říjnu 2019. Všechny zde zmíněné kurzy budou v exercičním domě v Českém Těšíně. Přesné informace - datum, cena apod. brzy zveřejníme.

Na konci loňského roku jsme zapracovali na vydání nových propagačních letáků naší školy. Jejich distribuce již začala. V letošním roce bychom rádi zapracovali na vzhledu a obsahu našich webových stránek. Prosíme o trpělivost, snad během několika měsíců již vše bude přehledné a informace budou aktuální. Máme také další plány a vize, Škola evangelizace svatého Ondřeje nechce stagnovat v místě. Myslíme na rozvoj, na další kurzy a rozšíření nabídky... již teď prosíme o modlitbu! Ať je vše tak, jak si to naplánoval náš Pán.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo návrhy týkající se školy sv. Ondřeje nebo kurzů, rádi odpovíme na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Aktuality

Postní doba 2019 - NOVÝ ŽIVOT - volná místa na kurz!

Postní doba 2019 - NOVÝ ŽIVOT - volná mí…

V polovině postní doby pořádáme v Českém Těšíně další běh kurzu Nový život. Na tento kurz se...

Čti více
AKTUALITY - rok 2019

AKTUALITY - rok 2019

Rok 2019 již běží a Škola evangelizace svatého Ondřeje nezahálí! V letošním roce se chystáme nadále pořádat formační...

Čti více
Kurz pro manželské páry "SPOLEČNÁ CESTA" 2018

Kurz pro manželské páry "SPOLEČNÁ C…

AKTUALIZACE: kapacita kurzu je naplněna! Nyní je možné se přihlásit pouze ve formě náhradníků -...

Čti více
Nový život - listopad 2018

Nový život - listopad 2018

Již nyní Vás zveme na další běh kurzu Nový život! Je to víkendová duchovní obnova, ale zároveň velmi...

Čti více