Svědectví

Svědectví z Heuréky (Ostrava, 2015)

Uvědomila jsem si, že mě Pán má velmi rád a že mu můžu odevzdat celý svůj život…
***
Znovu jsem našla to spojení s Bohem, uvědomila jsem si hodně věcí, hlavně na adoraci a na Jožkově přednášce…
***
Líbilo se mi mluvení s Bohem – na adoraci, cítil jsem Boží lásku…
***
Mým největším poznáním bylo to, že jsem si uvědomil, že mě Bůh miluje a nikdy mě nenechá samotného. On je ten pravý základ pro můj život...


Svědectví ze Společené cesty (Č. Těšín, 2015)

Byl to požehnaný, krásný čas strávený ve výborném kolektivu. Duch sv. tu věje, až nám trhá plachty. To On způsobil, že jsem se opět zamiloval do své manželky a ona do mně (spolu jsme již 20 let). Krásný restart. Chvála Bohu!

Mirek

***

Moc děkuji za super atmosféru, lidi, svědectví v přednáškách... Na mnoha kurzech jsem již byla, a to jako účastník nebo v týmu, ale vždycky sama. Tento kurz byl úžasný v tom, že jsme zde s mužem mohli být spolu a prožívat vše spolu, a hlavně s Bohem. Jezdíme spoustu let na manželská setkání (20 let), ale toto bylo super v tom, že tady byla rodinná atmosféra - méně lidí a vše se prožívalo více do hloubky, víc duchovně...opravdu zde byl hmatatelně cítit Duch svatý.

Pavli 41 let

***

Na tento víkend jsem přijela v rozpacích, měli jsme rozhádanou domácnost. Můj muž byl mrtvý a dokázal trucovat i tři týdny. Vkládala jsem do toho naději a myslím, že ožije a budeme zase šťastní. Děkuji za tři krásné, pohodové dny plné Ducha sv. Bylo to jako odvykací kůra, kdy veškeré neduhy a zlozvyky spálil oheň. Díky celému týmu za vložené úsilí, za to, že nám věří, že dokážeme žít s Bohem pospolu.

Dana 36 let


Svědectví z Nového života (Hať, 2015)

Kurz mi dal, to co mi hřích vzal… J Naplnil mě Duchem svatým a otevřel srdce a opravdu (když jsme si měli představit, jak k nám jde Ježíš na návštěvu) jsem měla pocit, že mi klepe na srdce. A mi se chce volat: „Čekala jsem tě, díky, že ses mi vrátil“. Byl nějakou dobu „mimo město“, ale už je zase „u mě doma“…
Jana, 29 let
***
Moje svědectví bylo na mši v sobotu, kdy jsem měl vůli zvládnout vše na světě a v životě, a krásná mše s písničkami a pomoci o Třebovickou modlitbu o nás z farnosti v této místnosti, kdy jsem v rukou cítil Boží sílu jako bych byl Superman J!!!
Marek, 22 let
***
Pocházím z věřící rodiny, ale nikdy jsem nějak výrazně nevěřila v Boha. Obrácení nastalo, až před dvěma měsíci v Medjugorii a teď mám pocit, jakoby se díky tomuto kurzu stalo druhé. Konečně jsem doopravdy pochopila, o čem víra je. A hodně uvažuji o řeholním životě…
Markéta, 16 let
***
Největším a nejsilnějším zážitkem byla sobotní mše svatá s přijímáním Ducha svatého. V určitém okamžiku jsem se otevřela síla Ducha svatého, a měla jsem pocit, že můžu letět. I při osobní modlitbě jsem pocítila dotyk Ducha svatého. A ještě dnes při ranní přednášce jsem byla velmi oslovena a to přesně v 11:48 a to díky slovům: „štěstím, radostí může být narození miminka“. V tento den a zrovna v tuto dobu, kdy jsem uslyšela tato slova, se mi před 7 let narodila moje dcera Eliška a já jsem si uvědomila, že to byl dar od Boha, když jsem v této době byla úplně někde jinde a neměla jsem vůbec ponětí o své VÍŘE. Moc Děkuji!!!
Lucie, 31 let
***
Přeplnění Duchem svatým v průběhu sobotního večera. Dlouho jsem ho nepocítil tak silně, jako právě včera po mši svaté. Ještě i dlouho po ukončení jsem ho cítil stejně…
B.T., 18 let 


Zde je několik svědectví z kurzu Společná cesta (prosinec 2014, Č.Těšín):


Naše manželství je, dá se říct, teprve v začátcích, a tak věřím, že právě tady nám Bůh chtěl ukázat, kudy se máme vydat. Ukázat tu cestu, kterou chce, abychom kráčeli, čeho se vyvarovat, čemu se věnovat, a hlavně vše prožívat spolu s Ním. V životě určitě nastanou těžkosti a uděláme spoustu chyb, ale Bůh nám dává tu jistotu, že existuje odpuštění a že bude vždycky nablízku až Ho budeme potřebovat. Děkuji Ti, Bože!

E. 33 let

*** 

Líbila se mi obětavá služba a organizace týmu, krásně připravený program a výstižná témata, program nebyl tak nabitý (dostatek volného času). Bylo až neuvěřitelné, jak nás vše odrazovalo od navštívení toho kurzu (působení ďábla - hádky, odřeknutí hlídání dětí, úraz). Vytrvali jsme.Chvála Pánu!

Petra, 28 let

***

To, co jsem prožil během posledního měsíce, jsem jasně viděl, jak Bůh si mne opět zpátky zavolal. Byly to hmatatelné kroky působení Ducha svatého. Možná jednou o tom vydám svědectví. Kurz mi dal opět nové oči a pohled na svátost manželství. Vím, že je před námi ještě dlouhá cesta. Já chci jít touto cestou. Amen.

Petr, 46 let
***

Společná cesta byla dobou víkendového duchovního wellnesu, zastavením se v životě, pročištěním svého srdce, uzdravením svých slabostí a zranění a občerstvením pramenité, čisté a životodárné vody ve slově Ježíše. A to vše ve společenství slvělých lidiček a hlavně po boku mé milující manželky. Chvála Pánu.

V. 55 let


Bůh je opravdu živý a v dnešní době působí obdobně jako před 2000 lety. Zde si můžete přečíst pár svědectví z kurzu Nový život (Hať 2013, Jablunkov 2014).Díky tomuto kurzu jsem měla možnost na malinkou chvíli pocítit, jaké to asi je v nebi. I když tam je to určitě daleko, daleko nádhernější. Díky modlitbám a vzývání Ducha svatého jsem pocítila Boží lásku, Boží přítomnost, Boží přijetí. Doufám, že získané dary Ducha sv. dokáži rozpoznat a dál rozvíjet. Ježíši, děkuji Ti. Ty jsi král.

Simona V.
Na kurz Nový život jsem se dlouho odhodlávala, cítila jsem volání Ježíše a potřebu pokročit ve své víře někam dál, blíž k Bohu. A to je také to, co mi kromě jiného tento kurz dal. Takový intenzivní zážitek Boží přítomnosti, společenství s Ježíšem, naladění na stejnou vlnu. Kurz mi dal odhodlání pokračovat v započaté cestě a ujistil mě v tom, že je to cesta správná. Líbila se mi překvapení, ta dynamika, kterou kurz má a naladění všech na stejnou vlnu.

RS, 33 let
Na kurzu jsem pocítil pokoj duše i těla. Je krásné slyšet modlitby, názory, vyznání různých lidí. Vidět, jak Bůh nás miluje a každého z nás posílá plnit Jeho vůli. Vědět, že člověk je milován a tuto lásku rozdávat potřebným.

Mirek, 25 let
Největším zážitkem bylo pro mě přijetí Ducha svatého a odpuštění všem, kteří mi ukřivdili.

Wiktor, 19 letNa kurzu jsem zakusil Boží milost, laskavost, otevření srdce pro víru, lásku a naději. Chci pokračovat ve stavbě započaté postavením základu na tomto kurzu.

MS, 64 letAktuality

  • 1
  • 2
Prev Next
EMAUZY - kurz o Božím Slovu

EMAUZY - kurz o Božím Slovu

Začátkem prosince se můžeme setkat na druhém kurzu ve formačním programu Školy evangelizace sv. Ondřeje. Jedná se...

Čti více
Kurz pro manželské páry "SPOLEČNÁ CESTA" 2019

Kurz pro manželské páry "SPOLEČNÁ C…

Na podzim opět máme v nabídce kurz věnovaný manželským párům. Zážitkový víkend s názvem "Společná...

Čti více
Nový život - září 2019

Nový život - září 2019

S radostí sdělujeme, že na podzim opět budeme pořádat otevřenou duchovní obnovu s názvem NOVÝ ŽIVOT! Je to...

Čti více
AKTUALITY - rok 2019

AKTUALITY - rok 2019

Rok 2019 již běží a Škola evangelizace svatého Ondřeje nezahálí! V letošním roce se chystáme nadále pořádat formační...

Čti více
TÁBOR/OBÓZ "Around the world in 80 days" (24.-30.8.2019) - Zátor

TÁBOR/OBÓZ "Around the world in 80 …

Společenství Zacheus zve na tábor pro starší děti. Tématem letošního tábora je "Cesta kolem světa...

Čti více