AKTUALITY - rok 2019

Rok 2019 již běží a Škola evangelizace svatého Ondřeje nezahálí!

V letošním roce se chystáme nadále pořádat formační evangelizační kurzy. V březnu máme na programu jeden uzavřený kurz "Nový život" - tentokráte to nebude pro širokou veřejnost, jelikož jedno společenství si zamluvilo kurz čistě pro sebe a kapacita bude naplněna. Ale pro zájemce o účast na Novém životě máme také pozitivní zprávu. Tento kurz uspořádáme také pro veřejnost v září 2019. V letošním roce bychom také rádi opět nabídli možnost účastnit se druhého formačního kurzu - "Emauzy" - tento kurz plánujeme zorganizovat v listopadu 2019. Myslíme také na manželské páry - po loňském velmi úspěšném (a beznadějně vyprodaném) kurzu opět plánujeme uspořádat kurz "Společná cesta" - měl by se konat v říjnu 2019. Všechny zde zmíněné kurzy budou v exercičním domě v Českém Těšíně. Přesné informace - datum, cena apod. brzy zveřejníme.

Na konci loňského roku jsme zapracovali na vydání nových propagačních letáků naší školy. Jejich distribuce již začala. V letošním roce bychom rádi zapracovali na vzhledu a obsahu našich webových stránek. Prosíme o trpělivost, snad během několika měsíců již vše bude přehledné a informace budou aktuální. Máme také další plány a vize, Škola evangelizace svatého Ondřeje nechce stagnovat v místě. Myslíme na rozvoj, na další kurzy a rozšíření nabídky... již teď prosíme o modlitbu! Ať je vše tak, jak si to naplánoval náš Pán.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo návrhy týkající se školy sv. Ondřeje nebo kurzů, rádi odpovíme na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Aktuality

Kurz pro manželské páry "SPOLEČNÁ CESTA" 2019

Kurz pro manželské páry "SPOLEČNÁ C…

Na podzim opět máme v nabídce kurz věnovaný manželským párům. Zážitkový víkend s názvem "Společná...

Čti více
Postní doba 2019 - NOVÝ ŽIVOT - volná místa na kurz!

Postní doba 2019 - NOVÝ ŽIVOT - volná mí…

V polovině postní doby pořádáme v Českém Těšíně další běh kurzu Nový život. Na tento kurz se...

Čti více
AKTUALITY - rok 2019

AKTUALITY - rok 2019

Rok 2019 již běží a Škola evangelizace svatého Ondřeje nezahálí! V letošním roce se chystáme nadále pořádat formační...

Čti více
Nový život - listopad 2018

Nový život - listopad 2018

Již nyní Vás zveme na další běh kurzu Nový život! Je to víkendová duchovní obnova, ale zároveň velmi...

Čti více